Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку
 
мій кабінет
Сьогодні іменинники:

Останні обговорення

  • Проведення інструкта
    22.10.2014 08:30:30 Олена Доброго дня!Якщо на підприємство новоприйнятий інженер з охорони праці, то хто його інструктує? ...
  • Навчання ІТП
    21.10.2014 17:29:09 Ольга , Так я і запитую: якщо ці роботи не є підвищеної небезпеки?...
  • спецнавчання з питань ОП
    21.10.2014 15:48:06 Микола Федоренко Водії проходять навчання та перевірку знань з питань охорони праці не за Правилами, а «за нормати...
  • Навчання ІТП
    21.10.2014 15:33:18 Микола Федоренко Слід враховувати вимоги п.5.5. НПАОП 0.00-4.12-05 «посадові особи, крім зазначених у пп. 5.2 ...
  • Навчання ІТП
    21.10.2014 11:54:15 B.V.E. Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0...
  • спецнавчання з питань ОП
    21.10.2014 11:49:52 B.V.E. Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП...
  • Навчання ІТП
    21.10.2014 11:36:12 Ольга А чи значіть це, що ми можемо своєю комісією, без участі інспектора, у керівників відділів свого під...
  • спецнавчання з питань ОП
    21.10.2014 11:20:23 Анатолій Доброго дня.Чи правомірно назначити в постійно діючу комісію по перевірці знань з охорони праці ене...
  • спецнавчання з питань ОП
    21.10.2014 11:06:15 Ольга Дякую!...
  • Організація ОП з нуля
    21.10.2014 10:50:35 Микола Федоренко Див. Положення про Державну екологічну інспекцію України, затверджено Указом Президента України від...
  • Організація ОП з нуля
    21.10.2014 10:47:18 B.V.E. В попередньому питані про екологію ні слова, та й екологічна інспекція це не зовсім парафія інжене...
  • Організація ОП з нуля
    21.10.2014 10:28:09 Вадим Щодо будівництва то це все зрозуміло. Цікавить що перевірятиме екологічна інспекція, які саме докуме...
  • спецнавчання з питань ОП
    21.10.2014 09:47:29 B.V.E. Забули додати що на такі копіювальні та розмножувальні машини це не розповсюджується...
  • спецнавчання з питань ОП
    20.10.2014 18:27:49 Микола Федоренко Професія працівника - оператор копіювальних та розмножувальних машин (код 4112 за Національним клас...
  • Навчання ІТП
    20.10.2014 18:23:51 Микола Федоренко Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями (НПАОП 0.00-1.71-13) є обов’язкови...
  • Проведення інструкта
    20.10.2014 18:12:07 Микола Федоренко Перелік професій та посад працівників, які звільняються від повторного інструктажу, затверджується ...
  • Проведення інструкта
    20.10.2014 17:29:00 Ольга ...
  • Навчання ІТП
    20.10.2014 17:02:12 Ольга Чи потрібно керівникам відділів, підлеглі працівники яких використовують в своїй роботі стрем'янки,...
  • Проведення інструкта
    20.10.2014 16:48:40 B.V.E. , Так можете звільнити але тільки при узгоджені з інспектором Держгірпромнагляду, та й провести інс...
  • спецнавчання з питань ОП
    20.10.2014 16:41:15 Ольга В переліку робіт з підвищеною небезпекою (НПАОП 0.00-8.24-05), для проведення яких потрібно проводит...
  • Проведення інструкта
    20.10.2014 15:43:26 Ольга , скажіть, будь ласка, чи можна Ком'ютер відносити до обладнання згідно п.5.11 Типового положення ...
  • Безоплатний осінній семінар з охорони пр
    20.10.2014 15:32:24 Анна Доброго дня, шановні форумчани! Запрошення на безплатний осінній семінар у Дніпропетровську будуть...
  • Безоплатний осінній семінар з охорони пр
    20.10.2014 15:20:22 Тетяна Добрий день. Чи відбудеться семінар? Бо зареєструвалая для участі, а запрошення досі не має. ...
  • Організація ОП з нуля
    20.10.2014 15:20:14 Микола Федоренко До проектування елеваторів та аспіраційних систем мають відношення, наприклад, ДБН В.2.2-12-2003 «Бу...
  • Безоплатний осінній семінар з охорони пр
    20.10.2014 12:08:30 Володимир Добрий день. Зарееструвався для участі у семінарі, а запрошення до сих пір не має. Треба питати дозв...
  • Організація ОП з нуля
    20.10.2014 11:50:52 Вадим Доброго дня!!! Підскажіть будь-ласка у мене на підприємстві (елеватор) встановлюють аспіраціні систе...
  • Розрахунок запасу вогнегасних речовин
    20.10.2014 11:42:22 Валентина Добрий день. Напишіть, будь ласка, як розрахувати запас вогнегасних речовин, а також засобів їх под...
  • Відео, фотографії, картинки, анекдоти, ц
    20.10.2014 10:05:07 Анна ...
  • «Держгірпромнагляд України поінформував
    18.10.2014 12:36:01 Микола Федоренко «Посадові особи, діяльність яких пов'язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийнятт...
  • « МВС України затвердило базові вимоги д
    17.10.2014 16:02:40 B.V.E. 17.10.2014 на порталі «Служба охорони праці» опубліковано новину « МВС України затвердило базові вим...
Переглянути ще повідомлення

Норма видачі молока

Ви не авторизовані.
АвторПовідомлення
Вадим
З нами з 19.06.2013
Повідомлень: 10
Дата створення: 11.07.2013 12:15|#
В якому обсязі видається спецхарчування (молоко) працівнику, який працює неповний робочий день в клініко-діагностичній лабораторії?
Ольга
Редактор-експерт журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»
З нами з 12.06.2013
Повідомлень: 35
Дата створення: 11.07.2013 12:19|#
0,5 літра молока за зміну незалежно від її тривалості у разі перевищення ГДР хімічних речовин
Lana_vin
З нами з 18.09.2013
Повідомлень: 1
Дата створення: 26.09.2013 14:27|#
[Відповідь користувачу Ольга на повідомлення #4542] Здравствуйте! У нас ГДР не превышен , о чем обозначено в карте АРМ. И там же "прописана" выдача молока. Как такое возможно? Так же , если мы бы имели превышение ГДР , то мы затраты на покупку этого молока относили бы на себестоимость продукции? П.ч. сейчас мы его выдаем за счет прибыли, соответственно - это как дополнительное благо для работника и из него высчитывается налог в размер 15% от стоимости полученного молока. Это все правильно? Спасибо.
Tanya RZP
З нами з 29.07.2013
Повідомлень: 21
Дата створення: 30.12.2013 13:02|#
Підскажіть, будь ласка, в якому нормативно-правовому акті з охорони праці прописано, що молоко видається при перевищенні ГДР хімічних речовин?
Світлана
З нами з 14.08.2013
Повідомлень: 79
Дата створення: 03.01.2014 09:59|#
[Відповідь користувачу Tanya RZP на повідомлення #6260] [Видалено автором]
Світлана
З нами з 14.08.2013
Повідомлень: 79
Дата створення: 15.01.2014 09:02|#
[Відповідь користувачу Tanya RZP на повідомлення #6260] Рішення щодо безоплатної видачі молока, або інших рівноцінних продуктів працівникам, у разі віднесення їх робочих місць до категорії із шкідливими умовами праці приймається работодавцем на підставі Переліку робочих місць , виробництв, робіт, професій і посад, працівникам, яким підтвердженно право на пільги та компенсації, складеного атестаційною комісією підприємства за погодженням з профспілковим комітетом підприємства за результатами проведення атестації роб.місць у Порядку затв. постановою КМУ від 01.08.92р №442. Це право визначається в порядку встановленому постановою Держкомітету СРСР по праці та соціальних питань та Призидіума ВЦРПС від 16.12.87р №731/П-13 на основі Переліку хімічних речовин при роботі з якими у профілактичних цілях рекомендується вживання молока або інших рівницінних продуктів (затверджений МОЗ СРСР 04.11.87р ), у разі перевищення граничне допустимих концентрацій цих речовин на робочому місці.
Якщо концентрація хімічних речовин на робочому місці не перевищує гранично допустиму концентрацій ,то безоплатна видача молока або інших рівноцінних продуктів можлива в порядку , встановленому колективним договором ,лише з прибутку,що залишається на підприємстві після сплати податків та інших обов язкових платежів до бюджету.
Це офіційний лист-розяснення Міністерства праці та соціа.політики України. Державний департамент нагляду за додержання законодавства про працю (Держнаглядпраці) від 21.05.2001р №1210-517 Заст.начальника відділу державної експертизи умов праці С.І.Рябоконь, на жаль відсканувати не вдалося.
Tanya RZP
З нами з 29.07.2013
Повідомлень: 21
Дата створення: 28.01.2014 13:05|#
Галина
З нами з 10.04.2013
Повідомлень: 40
Дата створення: 30.01.2014 14:17|#|Останнє редагування: 30.01.2014 14:34
[Відповідь користувачу Tanya RZP на повідомлення #6260] Повністю згідна з Nanya RZP - ніде не написано, що молоко видається при перевищенні ГДК, а написано - працівникам, зайнятим на роботах з шкідливими умовами праці, це різні речі. Шкідливі умови праці це: крім перевищення ГДК хімічних речовин є ще багато інших показників, але при видачі молока до уваги беруться показники ГДК. Але існує такий термін "сумарність". Тобто, якщо на робочому місці в наявності є декілька хімічних елементів одного типу без перевищення ГДК і в сумі вони дають "1", то такі умови вважаються шкідливими. Для цього потрібно, щоб працівники СЕС зробили заміри повітря на робочому місці і надали протоколи, де робиться висновок про умови праці. Також, якщо хімічні речовини гостронапрвленої дії 1 та 2 класу небезпеки дозволяється зараховувати такі хімічні речовини без перевищення ГДК при проведенні атестації робочих місць за умовами праці, Лист Міністерства праці України Державна експертиза умов праці № 06-988 від 24.03.94 р.
M@rveL
З нами з 20.01.2014
Повідомлень: 48
Дата створення: 16.03.2014 17:22|#
[Видалено автором. Причина:  ]
Ольга
Редактор-експерт журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»
З нами з 12.06.2013
Повідомлень: 35
Дата створення: 09.04.2014 09:05|#
Для об'єктивної оцінки умов праці на робочому місці і проводиться атестація робочих місць за умовами праці
Модератори:Анна, admin.
Перейти
Оберіть розділ
Умовні позначення
ВідповістиПрофільПерейти до профіля користувачаВидалити повідомлення
ЦитуватиППВідправити приватне повідомленняРедагувати повідомлення
Отримати посилання
на повідомлення
  • Допомога
  • Пошук
  • Мої права
    Авторизуйтесь
Вибране
Вибране
  • Мої закладки
  • Бажані покупки
Назва Додаткові дії
Продовжити покупки Перейти до кошика